polska baza stron

W moim biurze świadczę czynności z zakresu prawa karnego, rodzinnego, administracyjnego, cywilnego, gospodarczego oraz pracy i ubezpieczeń społecznych. Reprezentuję moich Klientów przed sądem oraz oferuję porady prawne w Lęborku. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska zlokalizowana jest przy ulicy Franciszkańskiej 4, przyjmuję od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00. Istnieje także możliwość dopasowania innego terminu po uprzednim kontakcie telefonicznym. W czwartki pełnię również dyżur od 17:00 do 19:00.

Porady prawne

W kwestiach związanych z prawem doradzić Państwo może kancelaria adwokacka, która udziela pomocy między innymi na terenie miasta Nowy Sącz. Doradztwo obejmuje między innymi sprawy dotyczące rozwodów, alimentów, separacji, ustalenia ojcostwa i opieki nad dzieckiem, a także zakładania i rozwiązywania spółek handlowych.

Kancelaria adwokacka Nowy Sącz

Kiedy towarzystwo ubezpieczeniowe, sprawca wypadku bądź pracodawca, który zaniechał swoich obowiązków względem podwładnego, odmawiają wypłacenia rekompensaty za poniesione straty materialne bądź zdrowotne, wówczas możesz skontaktować się z nami. Kancelaria w Warszawie reprezentuje klientów podczas walki o odszkodowania. Wszystkie szczegóły dostępne na naszej stronie online.

Odszkodowania Warszawa

Każdy dostępny w naszej ofercie kontener na gruz charakteryzuje się ogromną wytrzymałością. W naszych pojemnikach można więc czasowo składować cegły, skuty beton, a także ostre elementy armatury. Oferujemy również wywóz odpadów budowlanych na terenie miasta Kraków i okolic. Zachęcamy serdecznie do podjęcia z nami współpracy.

Wywóz odpadów budowlanych Kraków

Administrator strony internetowej, która udostępnia usługi na telefony komórkowe (np. gry, narzędzia do zakupów online i innego typu), zobowiązani są do spisania zasad korzystania z nich. Regulamin aplikacji mobilnej powinien zawierać niezbędne definicje, opis usługi oraz jak z niej korzystać, wymagania techniczne co do sprzętu, na którym będzie wykorzystywana oraz oczywiście zaznaczać, czy jej pobranie jest bezpłatne czy płatne. Niezbędnym jest też zapewnienie o zapoznaniu się ze spisem zasad korzystania.

regulamin aplikacji mobilnej

Nasza kancelaria świadczy pomoc w zakresie procesów budowlanych. Proponujemy także porady prawne w tematyce nieruchomości. Prowadzimy obsługę obiektów komercyjnych i prywatnych. Opracowujemy i negocjujemy projekty umów najmu i dzierżawy. Reprezentujemy m. in. w sprawach karnych i postępowaniach wieczystoksięgowych.

porady prawne nieruchomości