polska baza stron

Proponujemy niecodzienne rozwiązania, które uczynią otaczającą Was przestrzeń jeszcze bardziej wyjątkową. Jeśli pragniecie nadać meblom nowy wygląd, skorzystajcie z produktu, jakim jest farba kredowa space creation. Łączy się praktycznie z każdą powierzchnią bez konieczności szlifowania starej warstwy, przez co z łatwością możesz ją nałożyć.

Farba kredowa space creation

Szukasz wyprawki dla malucha? Znajdziesz ją w sklepie Noski Eskimoski. Poduszka do karmienia, czyli tzw. rogal, to bardzo praktyczny gadżet, dzięki któremu mama może przystawiać niemowlaka do piersi w wygodnej pozycji. Takie podparcie doskonale odciąża plecy oraz ramię mamy, a jednocześnie podnosi komfort maluszka. W naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo także kocyki, rożki, ubranka, zabawki, wanienki, nosidła, torby do wózków, pościele do łóżeczek i inne akcesoria pielęgnacyjne.

Rogale do karmienia

Placówka naucza zarówno w ramach edukacji podstawowej, jak i ponadpodstawowej. To prywatne liceum w Warszawie może pochwalić się profilem dwujęzycznym. Prowadzi ono edukację w w duchu religii katolickiej, może więc być świetnym rozwiązaniem dla rodzin wierzących, którym zależy na dobrej edukacji swojego dziecka.

Prywatne liceum Warszawa

Wierzę, że wsparcie w obszarze mentalnym może pozytywnie wpłynąć na codzienne funkcjonowanie i osiąganie celów życiowych. Jako psycholog, moim celem jest stworzenie warunków do podróży wgłąb siebie, aby lepiej poznać swoje realne potrzeby. Sesje odbywają się na terenie Katowic, oraz online po wcześniejszym umówieniu.

Psycholog Katowice

Całodobowa obecność pielęgniarek i swobodny dostęp do lekarzy rożnych specjalności - to tylko niektóre zalety naszego specjalistycznego ośrodka. Profesjonalny dom opieki w Warszawie oferuje niskie ceny, a każda osoba niepełnosprawna i chora może zamieszkać w komfortowych warunkach. Przytulne oraz dostosowane do potrzeb Pacjenta wnętrza zagwarantują mu domową atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. Budynek nie zawiera także barier architektonicznych, które utrudniałyby poruszanie się na wózku czy o kulach.

Dom opieki Warszawa ceny

Mówiono Ci często, że świetnie obchodzisz się z dziećmi? Czy uwielbiasz spędzać czas z najmłodszymi, a oni z Tobą? Możliwe, iż idealną posadą będzie dla Ciebie praca jako niania w Warszawie i okolicach. Przedstawimy Ci wiele ofert, gdzie zaproponujemy umowę o pracę i wysokie wynagrodzenie, a Ty będziesz robić to co kochasz.

Niania Warszawa

Naszą specjalnością jest sprzedaż internetowa różnego rodzaju produktów niezbędnych oraz przydatnych w pielęgnacji dzieci od pierwszych dni ich życia. W sklepie Onoplus znajdziecie Państwo między innymi akcesoria do karmienia od renomowanych producentów, takich jak Chicco, Avent czy Tommee Tippee. Oferujemy śliniaczki, butelki oraz smoczki różnego rodzaju i o różnej szybkości przepływu, naczynia i sztućce bezpieczne dla małych użytkowników oraz różnego rodzaju podgrzewacze i sterylizatory oraz termoopakowania.

Tommee Tippee

Proponujemy Państwu urocze, a zarazem praktyczne akcesoria dla niemowląt, które z powodzeniem mogą być stosowane od pierwszego dnia życia. Polecamy bawełniane kocyki oraz wykonane z hipoalergicznych tkanin rożki dla dzieci, które ułatwiają noszenie maluszka oraz zapewniają mu komfort podczas spania.

Rożki dla dzieci

Rekwizyty do sesji i ręcznie robione dekoracje to dobry pomysł na ozdobienie pomieszczenia na przyjęcie urodzinowe lub do sesji zdjęciowej. Wykonywane są głównie z drewna, dzięki czemu zyskują naturalny i minimalistyczny charakter. Mogą być wykorzystywane w przygotowywaniu różnych imprez okolicznościowych np. komunii czy chrztów.

ręcznie robione dekoracje

Dziecko uczy się już od pierwszych dni swojego życia. Dlatego warto zadbać o odpowiednie zabawki sensoryczne. Poprzez dotyk, najmłodsi zaczną poznawać nowe dla nich kształty i różne odgłosy. W naszej ofercie posiadamy zarówno kolorowe piłeczki z wypustkami, jak i książeczki z szeleszczącymi elementami.

Zabawki sensoryczne