polska baza stron

Proponujemy niecodzienne rozwiązania, które uczynią otaczającą Was przestrzeń jeszcze bardziej wyjątkową. Jeśli pragniecie nadać meblom nowy wygląd, skorzystajcie z produktu, jakim jest farba kredowa space creation. Łączy się praktycznie z każdą powierzchnią bez konieczności szlifowania starej warstwy, przez co z łatwością możesz ją nałożyć.

Farba kredowa space creation

Szukasz wyprawki dla malucha? Znajdziesz ją w sklepie Noski Eskimoski. Poduszka do karmienia, czyli tzw. rogal, to bardzo praktyczny gadżet, dzięki któremu mama może przystawiać niemowlaka do piersi w wygodnej pozycji. Takie podparcie doskonale odciąża plecy oraz ramię mamy, a jednocześnie podnosi komfort maluszka. W naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo także kocyki, rożki, ubranka, zabawki, wanienki, nosidła, torby do wózków, pościele do łóżeczek i inne akcesoria pielęgnacyjne.

Rogale do karmienia

Nasza fundacja studencka to organizacja pożytku publicznego. Oferujemy pomoc chorym dzieciom, a także dorosłym, w szczególności osobom niepełnosprawnym. Pomogliśmy już wielu potrzebującym w ramach akcji 1% podatku. Cały czas mamy wielki zapał do niesienia pomocy kolejnym osobom, ale także np. szkołom.

Pomoc chorym dzieciom

Nasza placówka powstała z myślą o tym, aby zapewnić każdemu z naszych Podopiecznych optymalne warunki do zabawy i zdrowego rozwoju. Przedszkole niepubliczne Bambini w Poznaniu ma do zaoferowania zajęcia językowe, sportowe i artystyczne, a także całą gamę idealnych już w pierwszych latach życia atrakcji.

Przedszkole niepubliczne