polska baza stron

Zespół Mirka Jędrowskiego jest najlepszym kontynuatorem zapoczątkowanej w latach 80. XX wieku tradycji. Karczma piwna to popularna górnicza obfitująca w dobre trunki, zabawę i tańce. Wam pozostaje wynajęcie sali - nasz zespół zapewnia muzykę, humor i konkursy. Profesjonalny wodzirej to podstawa udanej imprezy - my gwarantujemy wieczór pełen wrażeń.

Karczma piwna

Jeśli marzy Ci się samodzielny skok ze spadochronem bez pomocy instruktora, to zapisz się do naszej szkoły. Kurs AFF to ćwiczenia, które uczą jak bezpiecznie wyjść z samolotu oraz jak otworzyć spadochron i nim kierować. Około 8 skoków w tandemie powinno wystarczyć, żeby nauczyć Cię samodzielnej nawigacji spadochronem.

Kurs AFF

Fireband to zespół na wesele w Małopolsce, który wykonuje covery i tym samym spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wykonujemy covery, oferujemy dużą liczbę utworów i dopasowujemy listę piosenek do Państwa gustów. Rozkręcimy każdą imprezę tak, że spełni ona oczekiwania wszystkich Gości.

Zespół na wesele

Nasza firma zajmuje się wyposażeniem aquaparków w atrakcje dla najmłodszych. Jako producent wodnych placów zabaw oferujemy natryski w postaci uwielbianych przez dzieci różnorakich roślin i zwierząt. Zamówisz też u nas konstrukcje wspinaczkowe i zjeżdżalnie. Zajmujemy się również projektowaniem i budową fontann multimedialnych.

wodne place zabaw producent

Każdy maluch rozwija się bardzo szybko. Dlatego warto inwestować w zabawki zręcznościowe, które pozwolą ćwiczyć refleks. W naszej ofercie nabyć można również wspaniałe zabawki edukacyjne dla dzieci, które zostały wykonane bardzo starannie z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu będą doskonale spełniały swoje funkcje przez wiele lat. Dodatkowo nasze zabawki zostały wykonane z solidnych i bezpiecznych dla malucha materiałów. Zapraszamy do zakupów!

Zabawki edukacyjne