polska baza stron

Interesuje Cię film, teatr i tajniki pracy za kulisami? Prowadzimy kompleksowy kurs charakteryzacji na trzech kierunkach studiów. Nasi wykwalifikowani wykładowcy zadbają o to, aby przekazać Ci niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do pracy z aktorami. Poznasz m.in. podstawy perukarstwa i makijażu.

Kurs charakteryzacji

Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty na przyjemne i ciekawe lekcje idealne dla każdego, kto chce nauczyć się obcego języka! Prowadzony przez nas kurs angielskiego to najkorzystniejsze rozwiązanie. Na prowadzonych przez nas zajęciach uczniowie czują się komfortowo i przyjaźnie. Dzięki swobodnej rozmowie nauczą się więcej, niż przy wielogodzinnej nauce słówek. Zapraszamy zatem do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na oficjalnej witrynie internetowej.

Kurs angielskiego

W naszej firmie zapoznamy swoich klientów ze sposobami, na jakie można zarządzać pieniędzmi i je zarabiać. Oferujemy kursy, podczas których zapoznasz się z Wealth Dynamics. To opis ośmiu sposobów podejścia do pracy. Dzięki temu nasi klienci mogą dobrać sposób pracy do swojego charakteru i nauczyć się, jak zarabiać pieniądze.

Wealth dynamics

Proponujemy Klientom usługi oraz produkty ułatwiające zarządzanie deszczówką. Należą do nich m.in. projektowanie, hydrologia miejska czy aplikacje, które przygotowaliśmy. Oferujemy także urządzenia, które umożliwiają dokonywanie pomiarów, a w efekcie odpowiednie gospodarowanie wodami opadowymi. Są to m.in. disometry, przepływomierze i inne.

Zarządzanie deszczówką