polska baza stron

Zajmujemy się produkcją między innymi suszonej żurawiny, suszonych śliwek, orzechów włoskich, pestek dyni oraz migdałów. W sprzedaży indywidualnej minimalna waga zamawianego produktu wynosi 100g. Nasza hurtownia bakalii oferuje również dostawy do sklepów, sieci handlowych, barów oraz punktów gastronomicznych.

Hurtownia bakalii

Nasz pensjonat oferuje komfortowe i luksusowe noclegi przez cały rok. Posiadamy pokoje nad brzegiem morza przy wejściu na molo w Ustroniu Morskim. Proponowane przez nas apartamenty są idealne na wypoczynek dla par oraz małżeństw. Zapraszamy do dokonywania rezerwacji swoich wczasów przez formularz na stronie internetowej lub telefonicznie.

Pokoje nad brzegiem morza Ustronie Morskie

Szukasz produktów, które pozwolą Ci w jak najlepszy sposób zadbać o swoje zdrowie i świetne samopoczucie? Zależy Ci na tym, aby zapewnić swojemu organizmowi świetną równowagę? U nas znajdziecie naturalne składniki spożywcze, takie jak np. herbata czystek. Sprzedajemy go w formie suszonej, przeznaczonej do przygotowywania naparu. Roślina ta jest bardzo bogatym źródłem polifenoli, które wykazują się doskonałymi właściwościami antyoksydacyjnymi, a także wspierają układ immunologiczny.

Herbata czystek