polska baza stron

Nasz pensjonat oferuje komfortowe i luksusowe noclegi przez cały rok. Posiadamy pokoje nad brzegiem morza przy wejściu na molo w Ustroniu Morskim. Proponowane przez nas apartamenty są idealne na wypoczynek dla par oraz małżeństw. Zapraszamy do dokonywania rezerwacji swoich wczasów przez formularz na stronie internetowej lub telefonicznie.

Pokoje nad brzegiem morza Ustronie Morskie

Nasz każdy posiłek cechuje wyjątkowy smak oraz świeżość produktów. Restauracja Sticky Fingers w Krakowie od wielu lat przygotowuje potrawy z kuchni polskiej oraz europejskiej, mając również na uwadze gusta dzieci. Zachęcamy do wynajęcia naszej sali bankietowej, gdzie organizujemy eleganckie uroczystości oraz przyjęcia rodzinne.

Restauracja Kraków

Stosowanie oleju w kapsułkach staje się coraz popularniejsze. Mimo iż wiele osób nie zna jeszcze tego specyfiku, według najnowszych badań światowych specjalistów, ten zdrowy olej staje się częścią diety szerszych kręgów konsumentów. Swoje właściwości, które zawierają między innymi odżywanie skóry, włosów i paznokci, spowalnianie starzenia, zapobieganiu plamom starczym oraz wspomagania prawidłowego funkcjonowania tarczycy to tylko niewielka część dobrych właściwości tego zdrowego oleju.

oleje w kapsułkach

Wszystkim miłośnikom japońskich przysmaków prezentujemy naszą ofertę cateringu na dowóz. Atrakcyjne sety sushi z dostawą na terenie Radomia to świetna propozycja na spotkanie ze znajomymi. Przygotowujemy również zaplecze cateringowe dla eventów służbowych oraz innego rodzaju imprez okolicznościowych.

Sushi z dostawą Radom

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż produktów leczniczych i nie tylko. Wśród proponowanych przez nas produktów dostępne są medaliony energii skalarnej. Noszenie takiej biżuterii osłania organizm przed szkodliwym działaniem promieniowania, które jest emitowane przez takie urządzenia, jak telewizory, komputery i telefony.

Medaliony energii skalarnej