polska baza stron

Jeżeli boisz się wody i chciałbyś, aby ktoś pomógł ci zwalczyć twoją fobię, to jeszcze dziś skontaktuj się z firmą TOTAL IMMERSION. To dla nich pracują wykwalifikowani, doświadczeni trenerzy, którzy pomogą nawet ludziom panicznie bojącym się wszelkiego kontaktu z wodą. Organizują kursy pływania w całym kraju zarówno w ramach warsztatów, obozów, zajęć grupowych oraz indywidualnych. Dla firm chcących podszkolić swoich pracowników mają specjalne zniżki. Niezależnie od umiejętności i talentu, wyszkolą każdego.

Szkoła pływania

W naszym stacjonarnym sklepie w Krakowie, a także katalogu produktów sprzedawanych drogą online, znajdą Państwo szereg rozwiązań dla miłośników jednośladów. Wśród akcesoriów motocyklowych dostępnych na stronie i w placówce, znajdą Państwo między innymi amortyzatory skrętu, tłumiki, tuning, zabezpieczenia antykradzieżowe, błotniki, crash pady oraz dodatki takie jak oświetlenie, naklejki i handbary. Dodatkowo sprzedajemy odzież: buty, kaski, rękawice, kombinezony, kominiarki i kołnierze, okulary, kurtki.

Akcesoria motocyklowe

Popraw swoją kondycję fizyczną i koordynację podczas intensywnego wysiłku. Capoeira dla dorosłych to wyjątkowe zajęcia ruchowe z elementami muzycznymi prosto z Brazylii. Wspólna walka, czyli jogo wzmocni Twoje mięśnie, nauczy Cię reakcji obronnych i zachęci do regularnego uprawiania sportu. Zapraszamy na treningi w naszej szkole pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Capoeira dla dorosłych Katowice

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która specjalizuje się w usługach fachowej obróbki materiałów. Wykonujemy między innymi spawanie MIG, wykorzystując do tego profesjonalny sprzęt oraz jedną z najlepszych metod łączenia materiałów. Pozwala nam na łączenie stali konstrukcyjnych niestopowych, niskostopowych oraz wysokostopowych. Zapewniamy wysoką jakość usług.

Spawanie MIG