polska baza stron

Jeżeli boisz się wody i chciałbyś, aby ktoś pomógł ci zwalczyć twoją fobię, to jeszcze dziś skontaktuj się z firmą TOTAL IMMERSION. To dla nich pracują wykwalifikowani, doświadczeni trenerzy, którzy pomogą nawet ludziom panicznie bojącym się wszelkiego kontaktu z wodą. Organizują kursy pływania w całym kraju zarówno w ramach warsztatów, obozów, zajęć grupowych oraz indywidualnych. Dla firm chcących podszkolić swoich pracowników mają specjalne zniżki. Niezależnie od umiejętności i talentu, wyszkolą każdego.

Szkoła pływania

Spędź swój urlop w sposób aktywny i ekscytujący. Zapraszamy chętnych turystów na spływy kajakowe rzekami województwa mazowieckiego. Rzeka Radomka jest akwenem przyjaznym zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych wioślarzy. Malownicze krajobrazy okolicy uatrakcyjnią wyprawę. Organizujemy wycieczki jednodniowe oraz kilkudniowe.

spływy kajakowe mazowieckie

Jako jedni z nielicznych dysponujemy takim zapleczem technicznym, które pozwala nam podejmować się nawet bardzo skomplikowanych napraw. Ponadto jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalny serwis narciarski, który udokumentowany zostanie odpowiednim zaświadczeniem. Taki dokument upoważnia użytkownika sprzętu sportowego do ubiegania się o odszkodowania - w przypadku wypadku. Uwzględnimy również parametry fizjologiczne właściciela danej pary nart i na tej podstawie, w naszym krakowskim warsztacie, dopasujemy siłę wypięcia.

Serwis narciarski Kraków

Lord4Sport to sklep internetowy,m który oferuje Państwo liczne sprzęty, które posłużą do wyposażenie Państwa siłowni jak i do ćwiczeń w domu. Znajdziecie Państwu w naszej ofercie zarówno atlas do ćwiczeń mniejszych wymiarów, bez dodatkowych funkcji, który idealnie sprawdzi się jako obiekt w Państwa przydomowej siłowni, jak atlas do ćwiczeń w pełni profesjonalny mający zastosowanie w profesjonalnych klubach fitness czy siłowniach. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać odpowiednio dostosowany atlas do Państwa oczekiwań.

Atlas na siłownie

Wszystkich pasjonatów jazdy na dwóch kółkach zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasz doskonale zaopatrzony internetowy sklep rowerowy oferuje najwyższej jakości sprzęt sportowy, buty, odzież i akcesoria. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo coś dla zawodowców i wyczynowców oraz dla początkujących i dla amatorów jazdy rekreacyjnej. Proponujemy wyposażenie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zapewniając szeroki wybór markowych produktów dostępnych w bardzo konkurencyjnych cenach.

Sklep rowerowy

Basen z kulkami w różnych barwach to doskonałe miejsce do wielogodzinnej zabawy. Dlatego nasze kolorowe piłeczki znajdują zastosowanie w przedszkolach, labiryntach dla dzieci, żłobkach, przedszkolach czy punktach rehabilitacyjnych. Nasze kulki mają optymalną wielkość, dlatego są bezpieczne nawet dla małych dzieci. Ich średnica wynosi 7 cm.

kolorowe piłeczki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich miłośników sportów zimowych. Sklep internetowy 42sports oferuje swoim klientom fachowe rozwiązania w zakresie sprzętu sportowego firmy Blizzard i różnorodnych akcesoriów. Nasza oferta jest skierowana zarówno do początkujących narciarzy, jak również zaawansowanych sportowców. Zapewnij sobie narty wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne, dzięki którym szusowanie po ośnieżonych stokach będzie jeszcze przyjemniejsze. Przystępne ceny, funkcjonalność, nowoczesny design.

narty

Asortyment firmy uwzględnia produkty, które pomogą każdej osobie zadbać o swoją kondycję fizyczną. Polecane są hantelki sprzedawane zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. Mogą różnić się ciężarem oraz kolorami. Polecamy między innymi modele winylowe, sześciokątne, a także kompozytowe. Wszystkie wykonane z wysokogatunkowych materiałów.

Hantelki