polska baza stron

Jako jedni z nielicznych dysponujemy takim zapleczem technicznym, które pozwala nam podejmować się nawet bardzo skomplikowanych napraw. Ponadto jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalny serwis narciarski, który udokumentowany zostanie odpowiednim zaświadczeniem. Taki dokument upoważnia użytkownika sprzętu sportowego do ubiegania się o odszkodowania - w przypadku wypadku. Uwzględnimy również parametry fizjologiczne właściciela danej pary nart i na tej podstawie, w naszym krakowskim warsztacie, dopasujemy siłę wypięcia.

Serwis narciarski Kraków

Lord4Sport to sklep internetowy,m który oferuje Państwo liczne sprzęty, które posłużą do wyposażenie Państwa siłowni jak i do ćwiczeń w domu. Znajdziecie Państwu w naszej ofercie zarówno atlas do ćwiczeń mniejszych wymiarów, bez dodatkowych funkcji, który idealnie sprawdzi się jako obiekt w Państwa przydomowej siłowni, jak atlas do ćwiczeń w pełni profesjonalny mający zastosowanie w profesjonalnych klubach fitness czy siłowniach. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać odpowiednio dostosowany atlas do Państwa oczekiwań.

Atlas na siłownie

Basen z kulkami w różnych barwach to doskonałe miejsce do wielogodzinnej zabawy. Dlatego nasze kolorowe piłeczki znajdują zastosowanie w przedszkolach, labiryntach dla dzieci, żłobkach, przedszkolach czy punktach rehabilitacyjnych. Nasze kulki mają optymalną wielkość, dlatego są bezpieczne nawet dla małych dzieci. Ich średnica wynosi 7 cm.

kolorowe piłeczki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich miłośników sportów zimowych. Sklep internetowy 42sports oferuje swoim klientom fachowe rozwiązania w zakresie sprzętu sportowego firmy Blizzard i różnorodnych akcesoriów. Nasza oferta jest skierowana zarówno do początkujących narciarzy, jak również zaawansowanych sportowców. Zapewnij sobie narty wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne, dzięki którym szusowanie po ośnieżonych stokach będzie jeszcze przyjemniejsze. Przystępne ceny, funkcjonalność, nowoczesny design.

narty

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy polskim sklepem oferującym takie wyroby jak stoły i kije bilardowe, bile oraz inne akcesoria do bilarda, w tym również są to środki do czyszczenia i konserwacji proponowanych przez nas elementów. Swoją działalność rozpoczęliśmy wiele lat temu, za nami stoi bardzo bogate doświadczenie i rzesza wiernych oraz zadowolonych z naszych produktów klientów. Jeśli chcesz zatem kupić dobry kij do bilarda w niskiej cenie odwiedź nasz sklep.

Kij do bilarda

Przedstawiamy linię nowoczesnego wyposażenia na siłownie plenerowe marki Trainer od firmy Romex. W ofercie urządzenia pojedyncze i wielostanowiskowe, służące do treningów ogólnorozwojowych. Jesteśmy producentem nowoczesnych rozwiązań w zakresie aranżacji przestrzeni sportowych i rekreacyjnych. Nasze urządzenia spełniają wszelkie normy wytrzymałościowe. Stal jest zabezpieczona przed działaniem korozji. Oferta obejmuje sprzęty takie jak biegacze, podpory do wznosów nóg, ławeczki do ćwiczeń mięśni brzucha, atlasy i inne.

Siłownie plenerowe

Kursy jeździeckie dla dzieci i młodzieży to nie tylko ciekawa forma wypoczynku! Obóz konny dla początkujących umożliwia naukę jazdy, jak i ważnych informacji - od podstaw. Zajęcia treningowe prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów dysponujących kompleksowym zapleczem w postaci nowoczesnej infrastruktury.

Obóz konny dla początkujących

Podróżowanie jednośladem to twoja pasja? Dostępny w naszym sklepie kask motocyklowy typu scorpion sprawi, że jazda będzie się odbywać nie tylko w eleganckim stroju, ale przede wszystkim w bezpiecznych warunkach. Różne kolory lub całe wzory tematyczne będą pasować i paniom, i panom. Sprawdź nasz asortyment.

kask motocyklowy scorpion

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę produktów, które doskonale sprawdzą się podczas jazdy jednośladem. Mamy tutaj m.in. koła do roweru trekkingowego 28. Są one bardzo wytrzymałe i pozwalają przez długi czas cieszyć się bezpieczną oraz komfortową jazdą. Ich montaż jest łatwy i można go wykonać przy pomocy śrub.

Koła do roweru trekkingowego 28