polska baza stron

Jeżeli boisz się wody i chciałbyś, aby ktoś pomógł ci zwalczyć twoją fobię, to jeszcze dziś skontaktuj się z firmą TOTAL IMMERSION. To dla nich pracują wykwalifikowani, doświadczeni trenerzy, którzy pomogą nawet ludziom panicznie bojącym się wszelkiego kontaktu z wodą. Organizują kursy pływania w całym kraju zarówno w ramach warsztatów, obozów, zajęć grupowych oraz indywidualnych. Dla firm chcących podszkolić swoich pracowników mają specjalne zniżki. Niezależnie od umiejętności i talentu, wyszkolą każdego.

Szkoła pływania

Spędź swój urlop w sposób aktywny i ekscytujący. Zapraszamy chętnych turystów na spływy kajakowe rzekami województwa mazowieckiego. Rzeka Radomka jest akwenem przyjaznym zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych wioślarzy. Malownicze krajobrazy okolicy uatrakcyjnią wyprawę. Organizujemy wycieczki jednodniowe oraz kilkudniowe.

spływy kajakowe mazowieckie

Jako jedni z nielicznych dysponujemy takim zapleczem technicznym, które pozwala nam podejmować się nawet bardzo skomplikowanych napraw. Ponadto jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalny serwis narciarski, który udokumentowany zostanie odpowiednim zaświadczeniem. Taki dokument upoważnia użytkownika sprzętu sportowego do ubiegania się o odszkodowania - w przypadku wypadku. Uwzględnimy również parametry fizjologiczne właściciela danej pary nart i na tej podstawie, w naszym krakowskim warsztacie, dopasujemy siłę wypięcia.

Serwis narciarski Kraków

Lord4Sport to sklep internetowy,m który oferuje Państwo liczne sprzęty, które posłużą do wyposażenie Państwa siłowni jak i do ćwiczeń w domu. Znajdziecie Państwu w naszej ofercie zarówno atlas do ćwiczeń mniejszych wymiarów, bez dodatkowych funkcji, który idealnie sprawdzi się jako obiekt w Państwa przydomowej siłowni, jak atlas do ćwiczeń w pełni profesjonalny mający zastosowanie w profesjonalnych klubach fitness czy siłowniach. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać odpowiednio dostosowany atlas do Państwa oczekiwań.

Atlas na siłownie

Basen z kulkami w różnych barwach to doskonałe miejsce do wielogodzinnej zabawy. Dlatego nasze kolorowe piłeczki znajdują zastosowanie w przedszkolach, labiryntach dla dzieci, żłobkach, przedszkolach czy punktach rehabilitacyjnych. Nasze kulki mają optymalną wielkość, dlatego są bezpieczne nawet dla małych dzieci. Ich średnica wynosi 7 cm.

kolorowe piłeczki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich miłośników sportów zimowych. Sklep internetowy 42sports oferuje swoim klientom fachowe rozwiązania w zakresie sprzętu sportowego firmy Blizzard i różnorodnych akcesoriów. Nasza oferta jest skierowana zarówno do początkujących narciarzy, jak również zaawansowanych sportowców. Zapewnij sobie narty wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne, dzięki którym szusowanie po ośnieżonych stokach będzie jeszcze przyjemniejsze. Przystępne ceny, funkcjonalność, nowoczesny design.

narty

Serdecznie polecamy Państwu znakomitej jakości kije trekkingowe, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego. W naszych katalogach produktów dostępne są nie tylko kije trekkingowe, ale również wyjątkowa odzież sportowa, jak również torby, pokrowce i różnego rodzaju sprzęt dla różnych dyscyplin sportu. Nasze kije trekkingowe dobieramy tak, aby jak najlepiej spełniały oczekiwania osób z nich korzystających. Ich zaletą jest wytrzymałość, jak również wygodna rękojeść. Dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Kije trekkingowe

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy polskim sklepem oferującym takie wyroby jak stoły i kije bilardowe, bile oraz inne akcesoria do bilarda, w tym również są to środki do czyszczenia i konserwacji proponowanych przez nas elementów. Swoją działalność rozpoczęliśmy wiele lat temu, za nami stoi bardzo bogate doświadczenie i rzesza wiernych oraz zadowolonych z naszych produktów klientów. Jeśli chcesz zatem kupić dobry kij do bilarda w niskiej cenie odwiedź nasz sklep.

Kij do bilarda

Przedstawiamy linię nowoczesnego wyposażenia na siłownie plenerowe marki Trainer od firmy Romex. W ofercie urządzenia pojedyncze i wielostanowiskowe, służące do treningów ogólnorozwojowych. Jesteśmy producentem nowoczesnych rozwiązań w zakresie aranżacji przestrzeni sportowych i rekreacyjnych. Nasze urządzenia spełniają wszelkie normy wytrzymałościowe. Stal jest zabezpieczona przed działaniem korozji. Oferta obejmuje sprzęty takie jak biegacze, podpory do wznosów nóg, ławeczki do ćwiczeń mięśni brzucha, atlasy i inne.

Siłownie plenerowe

Kursy jeździeckie dla dzieci i młodzieży to nie tylko ciekawa forma wypoczynku! Obóz konny dla początkujących umożliwia naukę jazdy, jak i ważnych informacji - od podstaw. Zajęcia treningowe prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów dysponujących kompleksowym zapleczem w postaci nowoczesnej infrastruktury.

Obóz konny dla początkujących