polska baza stron

Luksusowy i przytulny hotel konferencyjny w okolicach Radomska. Jesteśmy w stanie przyjąć duże zorganizowane grupy gości, dla których przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Decydując się na skorzystanie z niej możesz liczyć na to, że pobyt w naszym hotelu we Wronkach dostarczy Ci wielu powodów do zadowolenia i umożliwi komfortowy, pełen atrakcji wypoczynek oraz zorganizowanie udanej konferencji.

Hotel konferencyjny

Propozycja, którą przygotowaliśmy, to doskonała opcja zarówno dla osób zwiedzających miasto, jak i tych przyjeżdżających w celach biznesowych. Zadzwoń już dziś i zarezerwuj pokój jednoosobowy w Kielcach. Oferujemy odnowione, estetycznie zaaranżowane przestrzenie wyposażone w wygodne łóżka. Polecamy też śniadania i obiady w restauracji.

Pokój jednoosobowy

Świeradów Zdrój to nie tylko narty i wyjątkowe noclegi u podnóża gór. To także miejsce, gdzie ciągle dba się o tradycję i podtrzymuje góralskie zwyczaje. Dla każdego turysty odwiedzającego góry zawsze sporą atrakcją jest móc zapoznać się z góralską kulturą. Dzisiaj górale różnią się od tych z przeszłości. Prowadzą pensjonaty w górach lub inne firmy związane z turystyką, ale wciąż przywiązani są do tradycji, z którą chcą dzielić się z przyjezdnymi. Świeradów Zdrój to miejsce, które nie może zostać pominięte przez miłośników gór.

pensjonaty w górach

Idealnym pomysłem na udany wypoczynek jest skorzystanie z oferty z hotelu posiadającego gabinet odnowy biologicznej. Hotel Kiston posiada SPA na Kaszubach, wykonujące różnorodne, profesjonalne zabiegi, których celem jest zapewnienie relaksu, a także odmłodzenie wyglądu i poprawienie stanu skóry. W ofercie gabinetu znajdują się masaże, zabiegi na twarz oraz zabiegi na całe ciało. Proponujemy terapie na skórę wykorzystujące nowoczesne sposoby i profesjonalne kosmetyki, a także specjalistyczne zabiegi.

hotel spa pomorskie

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszym Hotelu Impresja, znajdującym się w Dusznikach-Zdroju. Pokoje posiadają kompleksowe, nowoczesne wyposażenie oraz wiele udogodnień dla Gości. Na terenie obiektu znajduje się także restauracja, bar, sale konferencyjne oraz sale bankietowe, pozwalające na organizację spotkań biznesowych oraz różnych uroczystości. Oferujemy korzystne ceny.

Hotel Impresja

Atrakcyjne miejsce do spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół lub rodziny? Wieża widokowa na Borowej bez wątpienia powinna się znaleźć na waszej mapie! Atrakcja turystyczna znajduje się na najwyższym szczycie Gór Wałbrzyskich. Widok zapiera dech w piersiach i sięga nawet Karkonoszy! Przekonaj się na własne oczy.

Wieża widokowa na Borowej