polska baza stron

Nasz pensjonat oferuje komfortowe wczasy w górach w malowniczej miejscowości Szczyrk. Nasza oferta skierowana jest to osób, które lubią nietuzinkowy sposób spędzenia urlopu. Dzięki pięknym widokom z okna, wyposażonym kwaterom i nowoczesnemu designowi będą Państwo mile spędzać czas w naszej miejscowości.

Pokoje gościnne Szczyrk

Wizyta w naszym wspaniałym hotelu to niesamowita okazja do doskonałego wypoczynku oraz skorzystania z licznych możliwości zrelaksowania się. Nasz hotel przyjazny rodzinie to miejsce, w którym skorzystacie ze strefy relaksu w postaci saun, weźmiecie udział w wielu spacerach, które w tej pięknej okolicy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wszystkich gości. Zapewniamy doskonałe warunki noclegowe oraz najlepszy relaks w niezwykle atrakcyjnych cenach.

hotel przyjazny rodzinie

Jeśli cenisz sobie spokój i zwiedzanie pięknych widoków, z całą pewnością docenisz to, co przygotowaliśmy dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz wycieczki jednodniowe w Bieszczady. Na miejsce dojdziesz dzięki bezpiecznym busom, a nasz program został zaprojektowany tak, abyś mógł zobaczyć same najlepsze atrakcje.

Wycieczki jednodniowe w Bieszczady

Luksusowy i przytulny hotel konferencyjny w okolicach Radomska. Jesteśmy w stanie przyjąć duże zorganizowane grupy gości, dla których przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Decydując się na skorzystanie z niej możesz liczyć na to, że pobyt w naszym hotelu we Wronkach dostarczy Ci wielu powodów do zadowolenia i umożliwi komfortowy, pełen atrakcji wypoczynek oraz zorganizowanie udanej konferencji.

Hotel konferencyjny

Wśród setek obiektów noclegowych wcale nie tak łatwo znaleźć ten właściwy. W Kotlinie Kłodzkiej szukać jednak nie musisz - nasz hotel w Lądku Zdroju to boutique'owa rezydencja, która od lat przenosi swoich gości do epoki wiktoriańskiej. Romantyczne komnaty, wykwintne śniadania, sławny tea time w ogrodowym zaciszu - to tylko kilka z niecodziennych przyjemności, które czekają tu na Ciebie przez cały rok.

Hotel Lądek Zdrój